KLUB SPORTOWY STELLA
KLUB SPORTOWY STELLA
KLUB SPORTOWY STELLA
KLUB SPORTOWY STELLA
KLUB SPORTOWY STELLA

Nasi Partnerzy

Nasi Przyjaciele

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików rozstrzygnięte, bardzo dobry start naszych zawodników.
Zmienne warunki atmosferyczne i sportowa rywalizacja tak w skrócie można opisać dzisiejsze przedpołudnie na torach kieleckiej Stelli. Nasi zawodnicy dobrze zaprezentowali się na tle swoich rówieśników z województwa łódzkiego i w klasyfikacji klubowej zajęli miejsce trzecie. Największy sukces osiągnął Mikołaj Walczyk, który zwyciężył w kategorii młodzików. W tej samej kategorii na najniższym stopniu podium stanął Filip Rokita, a tuż za nim uplasował się Maciej Soliński. Wśród kobiet najwyższą szóstą pozycję zajęła Małgorzata Mazur. W klasyfikacji zespołowej wśród chłopców zwyciężyła pierwsza drużyna Stelli, wysokie szóste miejsce zajął drugi zespół naszego klubu. Panie w konkurencji zespołowej zajęły miejsce drugie. Ponadto na najniższym stopniu podium stanął nasz mikst w składzie: Małgorzata Mazur, Filip Rokita.

 

Serdeczne gratulacje,

 

zdjęcia naszych medalistów

marzec 2023
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

gościmy...

Odwiedza nas 485 gości oraz 0 użytkowników.

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It
Odsłon artykułów:
402748

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych