W miniony weekend (16-17 marca) w Piasecznie odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców w Łucznictwie.

Łącznie w zawodach udział wzięło udział 133 zawodników w kategorii junior i młodzieżowiec z 25 klubów Polski . Zawodnicy KS Stella Kielce podczas zawodów zaprezentowali światową klasę. Zawody zdominował Karol Rokita, który zdobył trzy złote medale. Wygrał w konkurencji indywidualnej, w mikście z Miłą Starodub i zespole z Kacprem Kałużą, Maciejem Mrozikiem i Adamem Piestrzyńskim. Brązowy medal w konkurencji indywidualnej wystrzelał Maciej Mrozik. Kacper Kałuża zajął 6 miejsce. Nieco gorzej zaprezentowali się nasi młodzieżowcy, którzy znaleźli się poza czołową 8 indywidualnie a rywalizację zespołową zakończyli na 5 miejscu.
Wśród młodzieżowców Halowym Mistrzem Polski został Mateusz Mędrzak z Łucznika Żywiec, który w pojedynku finałowym 6:5 pokonał Maksymiliana Osucha – OŚ AZS Poznań. Pojedynek rozstrzygnęła jedna strzała barażowa (10:9). Brązowe medale zdobyli ich koledzy klubowi Konrad Kupczak z Łucznika i Seweryn Janus z OŚ AZS Poznań
W tej samej kategorii wiekowej tytuł Halowej Mistrzyni Polski zdobyła Maria Małolepsza zawodniczka LKS Mazowsza Teresin, która w finale pokonała  6:2 Klaudię Płazę – LKS Łucznik Żywiec. Brązowe medale zdobyły: Dominika Nowak  (KS Społem Łódź) i  Kinga Tomaszewicz (OŚ AZS Poznań)